Облыстық пәндер олимпиадасының нәтижелері

Облыстық пәндер олимпиадасының нәтижелері

Жалпы командалық есепте "Жас дарын" мамандандырылған мектебі "Ең үздік олимпиадалық команда-2017" номинациясында "Қоғамдық-гуманитарлық бағыттағы пәндер" бойынша облыстық олимпиаданың қорытындысында көрсеткен үздік нәтижесі үшін І орынға, "Жаратылыстық-математикалық пәндер бойынша" ІІ орыға ие болды.

2016-2017 оқу жылындағы Облыстық пән олимпиадасының нәтижесі төмендегідей болды. І орын алған 11 оқушы Республикалық пән олимпиадасына қатысуға жолдама жеңіп алды. 

Р/с

Аты-жөні

Пәні

Орын

Пән мұғалімі

1.      

Мохаммед-Али Амир

Математика

1

Текенов А.А.

2.      

Нурпеисова Адия

Орыс тілі

1

Бегежанва А.Е.

3.      

Жакенова Жамал

Орыс тілі

1

Куставлетова А.Б.

4.      

Калиева Азиза

Орыс тілі

1

Куставлетова А.Б.

5.      

Сунчалиева Аяна

Ағылшын тілі

1

Куватова М.Б.

6.      

Капанов Санжан

Ағылшын тілі

1

Ильясова Г.Р.

7.      

Мухаметжанова Аружан

Француз тілі

1

Петрова В.М.

8.      

Калиярдамов Тлек

Тарих

1

Какабаева А.М.

9.      

Қатбек Рахат

География

1

Қайдарова Л.С.

10.                        

Оразали Амир

География

1

Қайдарова Л.С.

11.                        

Сайдағали Әділ

Информатика

1

Момынов Қ.М.

12.                        

Мусина Мадина

Химия

2

Абдрахманова Ф.Е.

13.                        

Жакаманов Елтай

Биология

2

Алдабергенова А.Б.

14.                        

Оримбаева Айзат

Биология

2

Алдабергенова А.Б.

15.                        

Рахимжанова Ботагөз

Биология

2

Алдабергенова А.Б.

16.                        

Қаирден Әділ

Физика

2

Сумбаева А.Х.

17.                        

Байгулова Жібек

Француз тілі

2

Петрова В.М.

18.                        

Абубакирова Амина

Француз тілі

2

Петрова В.М.

19.                        

Сартай Әселім

Тарих

2

Какабаева А.М.

20.                        

Тоққожин Аспандияр

Математика

3

Текенов А.А.

21.                        

Муратов Ислам

Математика

3

Текенов А.А.

22.                        

Тұрсын Махмұт

Химия

3

Алибеков М.С.

23.                        

Омар Нұргүл

Биология

3

Алдабергенова А.Б.

24.                        

Қуанқаш Тамерлан

Физика

3

Сумбаева А.Х.

25.                        

Хабиболла Даниял

Физика

3

Смагулов Қ.Т.

26.                        

Мусабаев Диас

Физика

3

Смагулов Қ.Т.

27.                        

Сағиден Әлем

Физика

3

Сумбаева А.Х.

28.                        

Бауыржан Ақерке

Қазақ тілі

3

Әбдіжүсіпова Б.Х.

29.                        

Тұрсынбек Ақ-Ерке

Ағылшын тілі

3

Ильясова Г.Р.

30.                        

Сембаева Айзере

Ағылшын тілі

3

Куватова М.Б.

31.                        

Шорман Мария

Құқық

3

Какабаева А.М.

32.                        

Ашжанова Карина

Құқық

3

Какабаева А.М.

33.                        

Сакен Эльмира

Құқық

3

Какабаева А.М.

34.                        

Баймагамбетов Талғат

География

3

Қайдарова Л.С.

35.                        

Нурумов Ерлан

География

3

Қайдарова Л.С.

36.                        

Мұхаметмансұр Махаббат

Информатика

3

Момынов Қ.М.

37.                        

Шонов Асылхан

Информатика

3

Момынов Қ.М.

Дата: 12-01-2017 Автор: Жас дарын

Біздің контактар

Қазақстан Республикасы

Павлодар қаласы

Ленин к.,125

(Картадан көрсету)

 

+7 (7182) 61-81-32

e-mail: gasdaryn@mail.ru

 

Павлодар қаласының «Жас дарын» мамандандырылған мектебінің электронды оқыту жүйесінің порталы