«ОБЛЫСТЫҚ ҒЫЛЫМИ ЖОБАЛАР КОНКУРСЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ»

«ОБЛЫСТЫҚ ҒЫЛЫМИ ЖОБАЛАР КОНКУРСЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ»
Оқушылардың ғылыми-зерттеу және оқу-танымдық қызметін ынталандыру, ой еңбегінің беделін арттыру, республикалық, халықаралық конкурстарға ең талантты және дарынды жас зерттеушілерді іріктеу мен дайындау мақсатында 2016 жылдың 6 желтоқсан күні Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты негізінде 8-11 сынып оқушылары арасында республикалық ғылыми жобалар конкурсының облыстық кезеңі өткізілді. Конкурс қорытындысы бойынша "Жас дарын" мектебінің оқушылары төмендегідей нәтиже көрсетті: 
1. Кудабаев Бахтияр                       1-орын
2. Кудабаева Жансая                      1-орын
3. Еранова Айдана                            1-орын
4. Нурпеисова Адия                       1-орын    
5. Амангелді Томирис                   1-орын
6. Қадырхан Ақерке                          2-орын
7. Сулейменова Айнагуль                2-орын
8. Қайролла Алуа                           2-орын
9. Мухаметжанова Аружан           2-орын
10. Қабидолла Аружан                     2-орын
11. Сунчалиева Аяна                        2-орын     
12. Амергалиева Шынар                  2-орын
13. Байгулова Жибек                       2-орын
14. Ысқақ Дана                                   2-орын
15. Макатова Алуа                          2-орын
16. Женис Малика                          2-орын
17. Кенжетаев Адильбек                2-орын
18. Серік Алишер                           2-орын
19. Рахметов Алихан                      3-орын
20. Марданов Нұрасыл                   3-орын
21. Сыпатаев Алишер                    3-орын
22. Қуаныш Еркебұлан                  3-орын
23. Альжанова Айжан                    3-орын 
24. Бақыт Айым                             3-орын      
25. Нурсеитова Айжана                 3-орын  
26. Тургульдинова Анель              3-орын
27. Ахмер Адия                               3-орын
28. Абуова Индира                          3-орын
29. Сәрсенбай Әнел                            3-орын
30. Габдулманап Диана                     3-орын           
31. Ашжанова Карина                       3-орын
32. Катбек Рахат                                3-орын
33. Қайрден Әділ                              3-орын
 
Соның ішінде мына оқушылар тестілеуге жіберілді: 
1. Марданов Нұрасыл   
2. Макатова Алуа
3. Женис Малика
4. Кенжетаев Адильбек 
5. Серік Алишер
6. Қуаныш Еркебұлан  
7. Альжанова Айжан
8. Бақыт Айым
9. Тургульдинова Анель
10. Нурпеисова Адия
11. Амангелді Томирис
12. Қайролла Алуа  
13. Мухаметжанова Аружан
14. Қабидолла Аружан
15. Сунчалиева Аяна 
16. Амергалиева Шынар
17. Байгулова Жибек  
18. Ысқақ Дана
19. Ашжанова Карина,
20. Еранова Айдана
21. Қадырхан Ақерке, 
22. Сулейменова Айнагуль
23. Кудабаев Бахтияр
24. Кудабаева Жансая
25. Катбек Рахат
26. Қайрден Әділ
Дата: 24-12-2016 Автор: Жас дарын

Біздің контактар

Қазақстан Республикасы

Павлодар қаласы

Ленин к.,125

(Картадан көрсету)

 

+7 (7182) 61-81-32

e-mail: gasdaryn@mail.ru

 

Павлодар қаласының «Жас дарын» мамандандырылған мектебінің электронды оқыту жүйесінің порталы